Daniel Caesar vypustil dva nové singly

Daniel Caesar | Zdroj: facebook.com

O tomhle mladíkovi z Toronta se v poslední době mluví víc a víc. Svým chorálním přístupem k R&B si získává srdce hudebních magazínů, fanoušků a jiných umělců. Očekáváme tedy další hity?

O Danielu Caesarovi jsme již jednou psali, je totiž jedním z talentovaných mladých umělců, kteří zkouší své štěstí v hudebních klubech kanadské metropole. Za poslední tři měsíce se jeho hudbě dostává pozornosti, jež si doopravdy zaslouží. Nejznámější singl Get You, na kterém pracoval s Kali Uchis, má něco přes 17 milionů poslechů na Spotify a jeho stránka na Facebooku za tuto dobu zdvojnásobila své sledovatele.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Dej šanci zvuku Toronta

V pátek se na sítích objevily dvě nové písně We Find Love Blessed. Daniel je pouze doplnil slovy „Takhle se poslední dobou cítím.“ Jednu zařadíme do příští MonsterParády, takže je asi jasné, jaký na píseň máme názor.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.