Green Day vydají kolekci největších hitů schválenou samotným Bohem

Green Day | Zdroj: facebook.com

Green Day vydají novou kolekci největších hitů. Nové best-of album od nejoblíbenější kapely Boha, jak tvrdí jeho název, bude kromě největších hitů obsahovat i dvě novinky.

A osmý den Bůh stvořil Green Day… Nebo to alespoň tvrdí slogan k nové kolekci největších hitů slavných pop-punkerů. To ponese název Greatest Hits: God’s Favourite Band, což je narážka na dlouho tradovanou hlášku kapely: „Proč nejsou na nebi žádné mraky? To protože Bůh chce zase jednou vidět hrát svoji oblíbenou kapelu!“ Korunku tomu všemu dalo vystoupení Green Day v noční show Stephena Colberta dříve tento rok, kdy se Bůh představení osobně zúčastnil, aby mohl svou oblíbenou kapelu uvést.

Nová kolekce největších hitů představí kromě 20 hitů z celé diskografie kapely také dvě novinky. První bude nová verze balady Ordinary World z jejich posledního alba Revolution Radio, na které nyní bude hostovat Miranda Lamber. Druhou novinkou pak bude zbrusu nový song s názvem Back In The USA. Kapela také slibuje nový videoklip, avšak k jaké konkrétní písni bude natočen se zatím neví.

Kolekce se do obchodů dostane až 17. listopadu, ale již nyní si ji můžete předobjednat na oficiálním online shopu, kde jsou samozřejmě k dispozici i různé tématické balíčky.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...