Gwen Stefani vydala nové album

Gwen Stefani | Zdroj: facebook.com

Šestačtyřicetiletá zpěvačka konečně vydává po devíti letech nové album s názvem This Is What The Truth Feels Like. Na albu se podílelo mnoho známých tváří, máte se tedy na co těšit.

Gwen Stefani začala na albu pracovat asi před rokem a pro pomoc si zašla za nejedním známým producentem (například Gregem Kustinem nebo Jonathanem Reuvenem Rotem). Deska byla vydána 18. března a obsahuje celkem dvanáct písní. K mání je samozřejmě také Deluxe verze, na které je písní sedmnáct. Gwen navíc už dva songy z tohoto alba představila. Jedná se o Make Me Like You a Misery. Oba se setkaly se všeobecným nadšením, není proto důvod pochybovat, že by Gwenino album This Is What The Truth Feels Like nestálo po tak dlouhé, skoro devítileté, pauze za nic. Naopak se objevily spekulace, že by se mohlo řadit mezi nejlepší kousky tohoto roku.

Gwen Stefani působí na scéně od roku 1992, kdy působila v kapele No Doubt. V roce 2004 vydala svou první sólovou desku nazvanou Love. Angel. Music. Baby., která obsahovala píseň Hollaback Girl. Ta se toho roku stala v Americe nejprodávanější písní internetu. Krom hudební kariéry se Gwen věnuje také módnímu návrhářství a své módní značce L.A.M.B.


Napište komentář