Hardcore, punk, rock’n’roll a boogi? Ano, to jsou další hvězdy na Mighty Sounds

John Coffey | Zdroj: facebook.com

Na programu Mighty Sounds bylo nahlášeno již mnoho kapel a dále se můžete těšit na John Coffey, The Uppertones, Frank Carter & The Rattlesnakes a další interprety.

Frank Carter & The Rattlesnakes je anglická tvrdší hardcorová a punková kapela, která vznikla v roce 2015. Zrzavého britského spratka Franka Cartera si všichni pamatujete jako šílence, který zneužíval mikrofon v dnes už legendárních Gallows na jejich prvních dvou deskách nebo jako překvapivého sympaťáka stojícího v čele melodických rockových Pure Love. Frank Carter momentálně spolupracuje s partou The Rattlesnakes a loni v srpnu vydali album Blosson.

Název John Coffey můžete znát i z filmu Zelená míle, ale na nizozemskou kapelu John Cofey si můžete pustit skvělý rock´n´roll a punk. Tento band funguje z roku 2005 a mají čtyři alba. Ta poslední deska se jmenuje The Great News a nedávno vydali své nové elpíčko s novou písní No House for Thee a je na co se v Táboře těšit.

Z Itálie k nám navštíví kapela The Uppertones. Zpěvák se jmenuje Luigi De Gaspari, ale spíše je znám pod přezdívkou Mr. T-bone. Je to italský gentleman a král ska, reggae, rocksteady a přijede s novým projektem The Uppertones. V prosinci se otevřela první deska Closer To The Bone a je zde trio hudebníků. Mr. T-bone bude zpívat i s pozounem a další muzikanti budou hrát na klavír, bicí a hraje se jamajské boogie, RnB a calypsa. Je to trochu změna, ale je jasné že to bude pohodový zážitek!

Na Čápův Dvůr  dorazí i hip hop raper Snack a poprvé zahraje i pardubická punkrocková parta Dukla Vozovna! Vstupenky můžete sehnat na GoOut za 1250 Korun, ty nejlevnější lupeny si můžete koupit v kamenných obchodech za 1190 Korun, třeba v Praze v Rock Café, v Lucky Hazzard anebo v Brně, Plzni či Táboru.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.