Hentai Corporation natočili hororový klip k písni Davida Kollera

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Hentai Corporation připravili pro své fanoušky překvapení v podobě nového a až nečekaně seriózního videoklipu. Hororová podívaná Až ti řeknu vznikla jako coververze písně Davida Kollera, kterou kapela nahrála v rámci projektu David Koller & Friends.

Režie klipu se ujal Jarek Plouhar, který s Hentai Corporation nespolupracoval poprvé. Na svědomí má i nechvalně známou bobří estrádu Equilibristic Brides. Natáčení novinky probíhalo ve Zlenicích a pražských Vysočanech.

Hentai Corporation během posledních tří let prakticky nepřetržitě koncertovali a napilno mají i během právě probíhající koncertní pauzy. Kapela totiž momentálně natáčí v Ostravě ve studiu Citron své druhé album. Křest je naplánován na březen letošního roku.

„Dělaj na tom s náma Aleš Bajger a Petr Slezák, což je taková docela nesourodá dvojice hudebních magorů a moc chytrejch pánů, který si navzájem lezou na nervy a zároveň jsou schopný nás dokopat k nevídanejm výkonům. Ta deska bude vraždit,“ říkají sami Hentai Corporation.

Na jaro je také naplánováno turné tří pražských kapel, kde se Hentai představí v tak trochu nečekané, avšak o to zajímavější společnosti formací Prago Union a Cocotte Minute. Destinace všech koncertních zastávek by měly být známy během ledna a Hentai vás na ně srdečně zvou.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.