Highly Suspect na jaře přivezou do Prahy novou desku

Highly Suspect | Zdroj: iconvsicon.com

Americká rocková kapela Highly Suspect, která má na svém kontě tři nominace na cenu Grammy, odehrála svůj doposud poslední koncert v Česku v únoru 2018. Okamžitě vyprodala prostory Futurum Music Clubu a koncert musel být přesunut do Lucerna Music Baru. Highly Suspect se nyní vrací v plné síle s novým albem MCID a jejich koncert se opět uskuteční v Lucerna Music Baru, a to 6. března příštího roku.

Highly Suspect se dali dohromady v roce 2009 a začínali jako kapela hrající covery. Brzy jim však došlo, že tohle není cesta, po které chtějí jít a v roce 2015 vydali první studiové album s názvem Mister Asylum. Na úspěch navázali také druhou deskou The Boy Who Died Wolf, která vyšla hned o rok později.

Čtěte také: Rock for People 2020 zná první headlinery. Přijedou Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer

Za sebou mají koncertování po celém světě a ovace sklízí kdekoliv, kam přijedou. Kombinace rockové muziky s prvky blues obohacená o emotivní texty se brzy stala u posluchačů velmi oblíbenou a jejich největší hit My Name Is Human z alba The Boy Who Died Wolf má na YouTube více než 60 milionů zhlédnutí.

Čtěte také: Texaské duo Missio se po úspěchu na Rock for People vrací s headline show

Nové album MCID, které má vyjít 1. listopadu, přijedou Highly Suspect představit tuzemskému publiku 6. března do Lucerna Music Baru a předprodej vstupenek začne již v pátek 27. září v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.