Hledači sudů mají další možnost najít extra odměnu

Soutěž o 145 sudů Staropramenu je již v plném proudu | Foto: Staropramen

(Sponzorováno) Jste jedni z těch, kteří intenzivně pátrají po sudech Staropramenu k příležitosti 145. výročí tohoto Smíchovského pivovaru? Už v pátek vás čeká další prémiová cena.

Staropramen slaví letos 145 let od založení pivovaru a při té příležitosti pořádá pro své příznivce hru založenou na geocachingu. Od 12. března do 5. dubna lidé hledají poukazy na třicetilitrové sudy, a to prostřednictvím odtajněných souřadnic. Pro ty nejpilnější hledače je připravena každý týden jedna extra odměna.

Úplně první nález proběhl poblíž samotného pivovaru na Smíchově. Tu prémiovou skrýš odtajnili hledači poté, co po vyslovení tajného hesla ve vybraných pobočkách restaurací Potrefená husa dostali soutěžní lístek. Úkolem bylo nasbírat v daném čase tři různé indicie, které je dovedly až k místu, kde se nacházela extra výhra. Na Staroměstském náměstí tam pak na zasloužilé výherce čekal poukaz na sud Staropramen Jedenáctky a voucher v hodnotě dvou tisíc korun na konzumaci v síti restaurací Potrefená husa.

Pokud na tuto super výhru máte zálusk, či vás teprve soutěž zaujala, máte šanci najít další extra výhru už tento pátek. Spolu s Evropou 2 si užijete komplikovanější, zato zábavný úkol, přičemž na vás tentokrát čeká sud Staropramenu Ležák a voucher do Potrefené husy v hodnotě dva tisíce korun. Tak jen do toho!

Staropramen_hledej 145 sudu


Napište komentář