Dub Incorporation se po dvou letech vracejí do Prahy

Dub Incorporation | Zdroj: facebook.com

Oslava konce druhé světové války se ponese v duchu reggae. Hvězdy francouzské scény se 8. května opět ukáží v Lucerna Music Baru, kde představí svou novou desku Paradise.

Když v Praze kapela naposledy vystupovala, sliboval frontman Hakim Meridja brzký návrat. Onen koncert se odehrál 1. dubna roku 2012, kdy sice nebyl vyprodaný celý Lucerna Music Bar, ale na atmosféru, která tam tehdy panovala, vzpomínají lidé dodnes.

Dub Incorporation jsou považováni za hlavní hvězdu francouzské reggae scény. Oblíbenost jejich tvorby není ve světě o nic menší než v rodné zemi. Svou zaslouženou popularitu potvrdili poslední deskou Paradise, jež je jako obvykle plná energie a chytlavých rytmů, které jsou doplněné (nejen) o francouzské texty – na této novince uslyšíte jak mateřský jazyk, tak i angličtinu či arabštinu. Album sklízí po celém světě velký úspěch, jeho živá prezentace ještě větší.

Kapela odehraje v pražském Lucerna Music Baru svou show po více než dvou letech, tentokráte však léty osvědčené hity doprovodí novinky z posledního alba. Oslava konce druhé světové války se tak ponese ve více než pozitivním duchu. Lístky seženete na pokladně LMB za 450 korun, na místě bude vstup o stovku dražší.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.