Gulo Gulo bude s Gulo Čar v Jazz Docku

Gulo Čar | zdroj: facebook.com

Máte rádi funky, rádi se hýbete? Pražský Jazz Dock tento víkend nabídne tankovaný rytmus a energii v podání legendárních Gulo Čar. Co se pro jednou vykašlat na electro swing párty, jiný nesmysly a vyrazit na opravdovou muziku, hm? 

Brněnské draky Gulo Čar netřeba představovat. Nezkrotná kapela plná muzikantských špiček je stálicí na poli české gipsy muziky. V minulosti ji pojila spolupráce například s Danem Bártou nebo Lucií Bílou a za svoji druhou desku Baro Drom si odnesla cenu Anděl pro nejlepšího interpreta v kategorii world music. Pozitivní ohlas mělo i její třetí album jménem Gipsy Goes To Hollywood, o jehož produkci se postaral samotný Doug Wimbish z Living Colours. Pokud pořád ještě tápete, zaregistrovat jste Gulo Čar mohli například také ve spojitosti s Gipsy Kings nebo Jamesem Brownem, kterým v Praze supportovali.

No nic, co bylo, bylo. Podstatné je, že Gulo Čar jsou tady pořád, mají formu a taky nějaký nový věci na hraní. Populární kapela si nedávno střihla malou velkou kontribuci se slovenským ansámblem Smola a Hrušky, přidal se k tomu rapper Supa a vznikla z toho písnička Čierny Biely. Kromě toho ji přibyl na konto také nový singl Víru mám, ke kterému v současné době natáčí videoklip. Ten a mnohem více dalších pecek si můžete vychutnat live již tuto sobotu během dvouhodinové přehlídky temperamentu v pražském Jazz Docku. Zábava začíná v deset hodin a bude vás stát 290 korun. Těšit se můžete na guitar & bass, klávesy, sax, trumpetku a hodně vokálů, tak přijďte včas!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.