Hollywood Undead již za pár dní rozpoutají v Praze bouři

Hollywood Undead | Zdroj: Facebook.com

Do České republiky se již po několikáté chystají Hollywood Undead. Vystoupí ve Foru Karlín už příští víkend. S nimi sem dorazí i Attila.

Hollywood Undead vznikli v losangeleských ulicích v  roce 2005. První album, které nese název Swan Song, vydali až o tři roky později.Poté během několika let následovaly desky American Tragedy a Notes from the Underground. Poslední jejich nahrávkou je Day of the Death z roku 2015, a tito američtí bouřliváci se svým rap-rockem a především trefnými ironickými texty získávají na čím dál větší popularitě.

Jako svou předkapelu si Hollywood Undead vybrali Attilu – americký metalcore z Atlanty. Kapela se dala dohromady v roce 2005 a od dob svého založení mají venku už šest desek. Tou nejnovější je Guilty Pleasure.

O tom, že Hollywood Undead umí udělat dokonalou energickou show, jsme se mohli přesvědčit v ČR již několikrát a za pár dnů nám svůj setlist připomenou znovu. Vystoupí 2. dubna v pražském Foru Karlín. Vstupenky lze koupit v sítích Ticketpro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.