Hudba s párkem a hořčicí proběhne v Praze již počtvrté

MY3.AVI | Foto: oficiální tisková zpráva

Během festivalu na Vltavské v Praze vystoupí šest různých kapel. Ke vstupence opět dostanete párek s hořčicí a pivo!

V zahradě bývalé železniční celnice poblíž stanice metra Vltavská se v neděli 14. srpna uskuteční malý letní festiválek. Od 15 do 22 hodin se vystřídá několik hudebních uskupení. Jmenovitě jde o kapely Tajné Slunce, MY3.AVI, The Odd Gifts, Neue Mädchen, Red Baron Band a jako vyvrcholení akce Sunflower Caravan.

Vstupenka na akci stojí 150 Kč a jako bonus k ní dostanete párek s hořčicí a půllitr piva.

Kromě hudební produkce pořadatelé také nabízejí bohatý doprovodný program, a to hry pro děti (ty do 15 let mají vstup zdarma), výtvarné dílny, tetování jaguou.

„V minulých letech si u nás kromě svých oblíbených kapel návštěvníci nejvíce pochvalovali dobrý zvuk, pestrý program nejen pro děti a přátelskou atmosféru celého festivalu. Toto vše našim návštěvníkům nabízíme samozřejmě i v roce letošním. Kvalitní ozvučení zajišťuje náš největší sponzor – firma Quix. Loni nás počasí pěkně vypeklo (a to doslova, teplota v Praze dosahovala až k 35°C), letos doufáme, že bude počasí příznivější. Za tři roky jsme zatím nezažili déšť, ale tuto variantu si vůbec nepřipouštíme,“ říká zakladatelka festivalu Zuzana Špalová.

 


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.