Hvězda z Avengers vydává singl. Jeremy Renner se vrhl na hudební dráhu

Jeremy Renner | Zdroj: billboard.com

Hvězda filmových sérií jako Mission Impossible, Bourne a hlavně Avengers na chvíli vyměnila filmový plac za mikrofon. Herec Jeremy Renner vydal tři debutové skladby v čele s videoklipem Main Attraction.

Hollywoodský herec se proslavil zejména svou rolí v oscarovém trháku Smrt čeká všude, nejvíce si ho ale diváci zapsali jako Hawkeye ve filmových Avengers. Tuhle kariéru dal na chvíli stranou a rozhodl se věnovat hudbě. Od střední školy totiž hrál na bicí a později se naučil na piano i na kytaru.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 hvězd, které vyměnily stříbrné plátno za rock’n’roll

Jeremy Renner se ale nikdy od hudební scény nedržel daleko. Nahrál například některé slavné covery, mezi nimiž byl i třeba House of the Rising Sun od The Animals, objevil se u skladby Heaven (Don’t Have A Name) od Sama Feldta a také si zahrál v klipu Trouble od P!nk.

Nyní Renner spolupracuje na reklamní kampani pro automobily Jeep, díky kterým Main Attraction a další dvě skladby částečně vznikly. Herec chtěl totiž přijít s něčím kreativním, co mohou v této kampani použít. V rámci natáčení série reklam tak vznikl i videoklip.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz