Hypnotická techno jízda dua Bratři představí živě album Two Minds

Bratři | Foto: Zuzana Bönisch

Album Two Minds dua Bratři si nyní mohou fanoušci vychutnat i živě na koncertech. Live set z debutové nahrávky dvojčat Jirky a Ondry Veselých se odehraje v Paláci Akropolis v Praze, v Plzni, Ostravě a na brněnské Flédě. Speciálním hostem koncertu pražského křtu bude rakouská kapela Drahthaus.

Bratři jsou na české elektronické scéně od roku 2016. Dvojčata Jiří a Ondřej vytvořili hudební projekt, který se žánrově pohybuje mezi kombinací chytlavé taneční elektroniky, techna a ambientu.

Čtěte také: SinPlus: Zašli jsme moc daleko, míchali jsme rokenrol se vším možným. Teď konečně hrajeme to, co nás baví

Debut Two Minds připravovali Bratři dlouhou dobu a nyní přišel čas desku představit i v live provedení. Bubeník Jiří slibuje, že to bude audiovizuální show: „Chtěli bychom pozvat všechny fanoušky elektronické hudby do Paláce Akropolis a představit jim naší novou desku v live verzi. Na koncertním provedení se podílí i virtuální studio XLAB, které se postará o projekce a světla. A bude to to nejlepší co jsme zatím měli příležitost předvést.“ Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani rakouskou elektronickou kapelu Drahthaus.

Termíny koncertů:

12. listopadu – Praha, Palác Akropolis + Drahthaus
16. listopadu – Plzeň, Anděl music bar
03. prosince – Ostrava, Dock
18. prosince – Brno, Fléda


Napište komentář