SOUTĚŽ: Vyhraj lístky na koncert Mig 21 a ochutnej Džus noci v Brně na Flédě (ukončeno)

Mig 21 - Fléda, 2018 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapeckou, taneční, pěveckou a striptérskou skupinu z Prahy 5 – Smíchova”, po sedmi letech vydala nové studiové album Džus noci. To aktuálně představuje živě i na klubovém turné. Vyhraj s námi vstupenky na brněnské koncerty na Flédě.

Na novém albu Džus noci se objevují skladby i singly, které vznikaly v průběhu posledních let a kapela je již dříve hrála na svých koncertech – Svoboda není levná věc, Hurá, Hyjé! nebo Hej kámo.

Čtěte také: SinPlus: Zašli jsme moc daleko, míchali jsme rokenrol se vším možným. Teď konečně hrajeme to, co nás baví

„Čtyři písně jsme měli hotové už před tím pandemickým časem, ale těch zbylých osm věcí vznikalo v atmosféře, kdy nešlo koncertovat, kdy jsme si nemohli být jisti, jestli se nám ten team kolem kapely nerozutíká někam za jistějším výdělkem, kdy se člověk probudil a věděl, že jediné, co ho drží nad vodou je, že má rozdělanou písničku a kdyby neměl, tak by se nejspíš uchlastal k smrti,” popisuje vznik desky Jiří Macháček.

Autorem textů je herec, zpěvák a frontman skupiny Jiří Macháček, hudbu složil Tomáš Polák, který k chystané novince dodává: „Chtělo to proniknout do hloubky, a přitom zůstat na povrchu a pak potvrdit a přetvořit mělkost hudebního díla v působivý diadem kaskády not. Takové to tušení opravdovosti, které ve skutečnosti mělo jediný cíl, nezbláznit se z volného času, který se v lednu 2020 objevil.”

Nejen novou desku, ale i nejznámější hity můžete slyšet naživo na aktuálním turné, které se zastaví 10. a 11. listopadu na brněnské Flédě. Chceš vyhrát 2 lístky na jeden ze dvou koncertů podzimního turné Mig 21? Stačí dát like na naší facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v úterý 9. listopadu 2021 ve 20:00 a výherci budou poté kontaktováni.


Napište komentář