Islandští GusGus představí nové album na Colours of Ostrava

GusGus | Zdroj: ArtsMarketing

Islandská elektronická kapela GusGus vydává své desáté album s názvem Lies Are More Flexible, ze kterého už vypustila singl Featherlight. Desku u nás představí na letošním ročníku Colours of Ostrava.

Album Lies Are More Flexible je desáté album islandské kapely GusGus, které vyjde po čtyřleté studiové pauze. Z tohoto alba zatím kapela představila jeden singl, Featherlight, který se stal na iTunes nejstahovanější písní ve Švédsku. Ve výsledku bude album obsahovat osm skladeb.

V čele této kapely aktuálně stojí dva zakládající členové – frontman Daníel ÁgústBiggi Veira. Jejich styl se v předchozích devíti albech pohyboval mezi technem, temným housem, ale najdeme zde i energický pop. Jde o mix mezi elektronickou a taneční hudbou.

Kapela vystoupí na festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 18. do 21. července v areálu ostravských Dolních Vítkovic. Vstupenky je možné zakoupit na oficiálních stránkách festivalu nebo v síti TicketPro.


Napište komentář

Vladimír Jersák
O Vladimír Jersák 12 Článků
Muzika mě vždy zajímala, ať už poslouchání, hraní, nebo zpívání. Pár let jsem se učil na housle, rok zpíval ve sboru a momentálně se učím na kytaru. Snažím se se nelimitovat na jeden styl, takže poslouchám vše od grimu po metal.