Iva Marešová a kapela RAZAM přináší písně Divadla na Vinohradech

RAZAM a Iva Marešová | Zdroj: facebook.com/razamaivamaresova

České zpěvačce Ivě Marešové není pražské Divadlo Na Vinohradech vůbec cizí – s kapelou RAZAM už na jeho pódiu nějakou dobu působí. Nyní toto těleso přináší osobité zpracování písní z oblíbených her Balada pro bandituDům Bernardy Alby.

Zpěvačka Iva Marešová ve světě hudby rozhodně není žádnou začátečnicí: zkušenosti nasbírala u tak známých interpretů, jakými byli a jsou kapely PrecedensČechomor a také mistři kytarového řemesla Michal PavlíčekRadim Hladík. Nyní je pro ni stěžejní spolupráce s kapelou RAZAM, která přesvědčivě zachází s působivou zvukovou šíří a která se skvěle doplňuje se zpěvaččiným plným hlasem. Zatím za sebou mají především úspěšnou desku Slovanské Vánoce.

Čtěte také: Legendární The Rolling Stones se vrací s novým albem

Toto seskupení v současné době působí v Divadle Na Vinohradech, z čehož vzešla nahrávka RAZAM a Iva Marešová z Divadla na Vinohradech. Na desce muzikanti dávají na odiv své pojetí skladeb z aktuálně hraných představení Balada pro BandituDům Bernardy Alby a do divadla tím své posluchače lákají na živé provedení – v něm kromě hudby figurují také herečky Tereza Bebarová, Regina Rázlová či Andrea Elsnerová. Na desce jsou nad tento rámec bonusem dvě nové skladby.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 408 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky