Legendární The Rolling Stones se vrací s novým albem

The Rolling Stones | Zdroj: facebook.com/therollingstones

Šedesátiletí The Rolling Stones patřící k nejlegendárnějším kapelám všech dob přichází s novým materiálem: již 20. října vyjde jejich deska Hackney Diamonds, a sice po osmnácti letech od posledního počinu. Kapela své miliony fanoušků již láká songem Angry, který vybavila barvitým videoklipem s herečkou Sydney Sweeney.

Kapela The Rolling Stones vznikla již roku 1962 v Londýně. Nedlouho nato si zpěvák Mick Jagger a kytarista Keith Richards svým osobitým rock’n’rollovým rukopisem vysloužili skutečně hvězdné postavení. Jejich nerozlučným kumpánem je od roku 1978 kytarista Ronnie Wood. Toto trio se roku 1993 rozloučilo s baskytaristou Billem Wymanem a předloni, bohužel navždy, s bubeníkem Charliem Wattsem. Zbylému triu ovšem nezmizela chuť vystřídat ta nejvybranější studia a po osmnácti letech nahrát novou desku.

Čtěte také: Populární The 1975 zaplní pražskou halu Fortuna

První ochutnávkou je song Angry, jehož videoklip již na YouTube sbírá miliony zhlédnutí. Hlavní roli si v něm střihla herečka Sydney Sweeney známá z několika oblíbených seriálů (EuforieBílý lotos). Deska Hackney Diamonds vyjde již 20. října a bude obsahovat dvanáct nových skladeb.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 412 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky