Německé úřady pozastavily stíhání frontmana Rammstein. Lindemann je tak nevinný

Rammstein | Zdroj: facebook.com/Rammstein

Nedostatek důkazů – alespoň tak nyní berlínská prokuratura vysvětlila, proč ukončila trestní stíhání Tilla Lindemanna, který byl podezřelý ze sexuálního nátlaku a distribuce drog.

Celou kauzu začátkem léta odstartovala Shelby Lynn, která na Twitteru uvedla, že byla zdrogována a že na ni poté frontman německých Rammstein vytvořil sexuální nátlak. Nato se ozvalo ještě několik svědků a svědkyň, kteří potvrzovali, že mají podobnou zkušenost z pre-party či after-party s Tillem Lindemannem a jeho slavnou skupinou.

Čtěte také: Little Big v říjnu rozproudí pražské Forum Karlín

Trestně stíhaná byla i Lindemannova manažerka, jež měla na podobné party shánět fanynky. Ta ale byla rovněž zproštěna obvinění, a jak ona, tak i ostatní členové Rammstein jsou dle berlínských úřadů nevinní. Prokuratura před pár dny ukončila toto trestní stíhání pro nedostatek důkazů, jelikož se nepřihlásily žádné přímé oběti.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 371 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.