Jaká je poslední vůle kapely Poletíme? ukazuje nový klip

Poletíme? | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Stále viditelnějšími se stává hudební tuzemská hudební formace Poletíme?. Jejich koncerty jsou našláplé energií. Teď dokazují, že umí dělat dobře i videoklipy.

Desku s názvem Turbošansón vydala kapela Poletíme? už loni v září. Ke třem písničkám z ní natočili tři videoklipy, jeden kreslený a dva hrané. K nim se nyní přidává další kreslený klip, a to k písni Moje poslední vůle. Jak sám název skladby napovídá, ani samotný klip nepojednává o ničem příliš zábavném. Jak už to ale u Poletíme? bývá, i takovéto téma dokázali zpracovat s nadsázkou.

Jak vypadá takový koncert si můžete přečíst tady!

‚‚Tuto píseň jsem napsal po pohřbu jedné velice milované osoby. Je k dispozici všem lidem, kteří chtějí, aby se jejich pozůstalí při jejich posledním rozloučení aspoň trošku pousmáli,‘‘ vysvětluje zpěvák a lídr kapely Rudolf Brančovský a doplňuje: ‚‚Minimálně zazní na pohřbu mém, protože byla pro tento účel složená.‘‘ Animace se zhostila mladá animátorka Monika Hrdličková.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.