Pomozte Nepálu spolu s českými hudebníky už příští středu!

Jelen | Foto: Vojta Baroch, Monstermusic.cz

Namaste Nepál –  to je hudební benefiční koncert na pomoc obyvatelům Nepálu a jeho součástí můžete být i vy. Ve středu 24. června vystoupí v LMB Michal Hrůza, David Koller, Ivan Hlas a další.

Benefičních akcí na pomoc obyvatelům Nepálu je několik – jednorázových i těch dlouhodobějších. K nim se přidala i cestovní kancelář Livingstone se svým projektem Namaste Nepál, což je série několika dobročinných koncertů. První proběhl již 21. května. Další koncert, na kterém vystoupí spousta zajímavých jmen z domácí scény, proběhne ve středu 24. června v pražském Lucerna Music Bar.

Těšit se můžete na Michala Hrůzu se zpěvačkou Klárou Vytiskovou, Michala PelantaDavidem Kollerem, skupiny Jelen a Support Lesbiens či Ivana Hlase a Honzu Homolu z kapely Wohnout. Chybět nebude ani nepálská muzika a tance.

Čtěte také: Michal Pelant: Neumím dělat vtipnou sranda muziku

Asi těžko mohla někomu ujít zpráva o katastrofě v Nepálu. Pokud však někomu přece jen, ve zkratce lze říci, že 25. dubna a poté znovu o tři týdny později zasáhlo území středních Himalájí, Nepál, silné zemětřesení o škále až 7,9 Richterovy škály. Zničeno bylo na 756 tisíc domů a počet mrtvých přesáhl 8,5 tisíc obětí. V takových chvílích jdou všechny světové problémy (kousek) stranou a ukazuje se lidská empatie. Sbírka Namaste Nepál poputuje do oblasti Kosidekha, asi 40 km východně od Káthmándú.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.