Jakub Děkan zveřejnil svůj nový videosingl

Jakub Děkan | Foto: oficiální tisková zpráva

Jakub Děkan se proslavil především v roli hostujícího vokalisty. Zhruba před rokem představil svoji odlehčenou sólovou skladbu Řidičák a nyní přichází s již plnohodnotným singlem Já vím. 

Zpěvák je známý pro svůj nezaměnitelný hlas, zdobící refrén mnoha písniček, které se staly internetovým hitem a slavily úspěch v rádiích. Spolupracoval například na singlech Andělé a Ráno od libereckých Atmo Music. Dále na písni Atomy, která se objevila na nejnovějším albu kapely UDG nebo na Manifestu od Paulieho Garanda. Nejnověji se Jakub Děkan připojil k Pekařovi a skupině Rybičky 48 v songu Chtěl jsem tím říct

Skladbu Já vím produkoval Lukáš Chromek, jenž se podílel třeba na prvním velkém hitu Andělé kapely Atmo Music a vyprodukoval i úspěšné singly I Have No Inspiration a Blind Man Thoma Artwaye.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.