V prvním videoklipu kapely Broken Hearts si zahrál i Marek Calík

Broken Hearts | Zdroj: Tisková zpráva

Kutnohorská kapela Broken Hearts vypustila do světa svůj první oficiální videoklip k singlu Cry in the night ze zatím nejnovějšího alba Back to my dreams, které vyšlo v minulém roce. 

Videoklip má na svědomí čáslavská filmová společnost 89 vision Picture. Za kameru se postavil Martin Kolembář a spolu s Veronikou Půlpánovou se chopil nejen režie, ale i scénáře. V klipu se objevil také zpěvák z čáslavské skupiny Civilní Obrana Marek Calík.

Kapela přemýšlí i nad tím, že by mohla vydat svoje poslední album a to pod názvem Here I am. Před tím ale hudebníci slibují další videoklip s Martinem Kolembářem.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.