Janek Ledecký a ženTOUR přicházejí po letech s novým videoklipem

ženTOUR | Zdroj: facebook.com

Všichni milovníci kapely ženTOUR – spojte se! Máme pro vás dárek, který určitě potěší. Videoklip ke skladbě Dobře nám tak! vám přiblíží atmosféru nového alba ženTOUR007, které je už téměř na světě. 

Jistě si pamatujete jejich poslední album, které se do paměti fanoušků zapsalo díky bezkonkurenčně nejlepšímu hitu s názvem Proklínám. Psal se rok 1991 a od té doby netrpělivě čekáme, co si pro nás znovuzrozená skupina Janka Ledeckého a Honzy Černého připraví. Dámy a pánové, je to tady. Představujeme vám videoklip ke skladbě Dobře nám tak!, která je předzvěstí nového alba ženTOUR007, jehož přípravy jsou pomalu u konce. Autorem hudby písní je Honza Černý, o texty se postaral Janek Ledecký.

A co říká na adresu nové skladby a videoklipu Janek? „To, co mě na současném vývoji naší společnosti děsí nejvíc, je ta nepoučitelnost z předchozích nezdarů. Oponenti namítnou, že negativa EU se přeci nedají srovnávat s fašistickým nebo komunistickým režimem. A já na to říkám: víte, proč katolická církev své odpůrce neupaluje? Ne proto, že by nechtěla, ale protože jí to doba nedovolí. A tak se necháme po pár letech relativní nezávislosti zblbnout, že je třeba se opět přimknout k tomu dubisku, tentokrát ne však slovanskému, ale evropskému. Dobře nám tak. Když jsme blbí.”

Nové album ženTOUR007 bude představeno na koncertním turné, které je naplánováno na podzim roku 2014. Nezoufejte však, kapela připravuje i jarní koncerty. Česká i Slovenská republika bude svědkem obrovské show, kde kromě nových písní zazní i ty největší hity. A že to bude kvalitní dávka, na to se můžete spolehnout.

 


Napište komentář