Kabát vyrazili na narozeninové turné po České republice a valí se na Prahu a Plzeň

Kabát, Léto Fest 2018 - Ostrava | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Celorepublikově známí Kabát na začátku června vyjeli na koncertní turné napříč Českou republikou. Fanoušky už ale čekají poslední dva koncerty. Tento týden v Praze a v září v Plzni.

Kabát v čele s Pepou Vojtkem jsou letos přesně 30 let na scéně a rozhodli se to oslavit jak jinak než s fanoušky v podobě několika mega koncertů. První tři zastávky mají sice už za sebou (Brno, Ostrava, Teplice), ale Praha s Plzní je teprve čeká.

Fotoreport: Létofest – Anna K., Limetal, Wanastowi Vjecy, Kabát a další, 11. 8. 2018, Ostrava

Pustili se do toho od začátku ve velkém. Vystupují na velkých fotbalových stadionech a v Plzni svou show odehrají v oblíbeném místním Amfiteátru. Hity jako Na sever, Malá dáma, Dole v dole nebo třeba Bára nebudou určitě chybět.

Vstupenky na pražskou zastávku v Sinobo Stadium 22. června a plzeňský koncert v Amfiteátr Lochotín14. září lze sehnat v síti Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.