DJ Fatte zakrátko vydá instrumentální sólové album

DJ Fatte | Zdroj: tynikdy.cz

DJ Fatte z labelu Ty Nikdy patří k nejuznávanějším českým tvůrcům hip-hopového instrumentálu. Na scéně působí už řadu let a mohlo by se zdát, že jeho kreativita a tvůrčí invence nezná mezí. Kromě spousty jiných počinů je totiž na cestě už jeho pátá sólová deska.

DJ Fatte se beatmakingu vážně věnuje již od roku 1999, kdy byl důležitou součástí zlínské kapely De Fuck To. Po dvou studiových albech pak začal spolupracovat s Ideou (v současnosti taktéž dalším pilířem labelu Ty Nikdy) pod hlavičkou IdeaFatte. Do širokého podvědomí se od té doby dostal už samotným množstvím desek, na nichž odvedl svou práci. Kromě šesti řadovek se samotným Ideou spolupracuje i s jinými členy labelu, má lví podíl taktéž na řadě nahrávek od RestaMCho Geye i labelu jako celku.

Čtěte také: MC Gey a Kato v Rock Café potvrdili, že jsou mistři svého řemesla

Krom toho DJ Fatte stihl zkomponovat i čtyři sólové počiny. Na letošní 5. červenec je oznámeno vydání novinky, která dostala trefné jméno No Words Needed. Na kanálu labelu Ty Nikdy jsou k poslechu již tři skladby, jež jsou navíc doplněny kvalitními videoklipy.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 384 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky