Kaleo se pro velký zájem přesouvají do Velkého sálu Lucerna

Kaleo | Zdroj: officialkaleo.com

Koncert této islandské kapely se měl původně odehrát v Roxy. Pro nadměrný zájem posluchačů se vystoupení přesunulo do Velkého sálu Lucerna.

Kaleo momentálně sice žijí v Americe, ale kořeny mají na Islandu. Píseň, která se dostala do povědomí lidí je bezpochyby Way Down We Go. Ta je součástí posledního, druhého alba A/B. Během své pětileté existence se kapela objevila v show Jimmyho Kimmela, Conana i Setha Meyerse. Jejich hudba je součástí i několika známých seriálů, jako např. Orange is the New Black, Suits A Vinyl, za nímž stojí režisér Martin Scorsese a produkující zpěvák Mick Jagger.

Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a datum koncertu 21. listopadu 2017 zůstává stejné. Nové vstupenky jsou k dispozici v sítích Fource, GoOut a TicketPro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.