Kapela ATD překvapila novým videoklipem k písni Na i v ní

foto: Klára Štefáníková |

Benešovská punk-rocková kapela ATD vypustila do světa nový videoklip k písni Na i v ní, která pochází z alba Mezi peklem a zemí. Tato pětičlenná partička má na svědomí již tři velmi podařené videoklipy a na aktuální čtvrtý může být taktéž pyšná.

Příběh, který se v klipu k písni Na i v ní odehrává, je jednoduchý a prostý, ovšem, jak se říká,  v jednoduchosti je dokonalost. Děj by se dal nazvat typickým slaďákem, který je mezi videoklipy více než známý. Ovšem u kapely jako ATD je novinkou, protože předešlé klipy se pohybovaly v úplně jiném prostředí. První videoklip, k singlu Mezi peklem a zemí, byl spíše vážnějšího rázu. Další video, k písni Naše ženy, které se objevilo na veřejnosti bylo spíše kontroverznějším a to především díky odvážnějším záběrům, které ovšem byly zmírněny prostřednictvím siluet. A s posledním, dosud zveřejněným klipem, k songu Bejby, vnesli kluci mezi své fanoušky poměrně hodně humoru.

Nejnovější videoklip, který byl zveřejněn 28. června, je velmi povedený jak dějově tak technicky. Kluci zvolili domácí prostředí – natáčelo se na Konopišti a v Benešově, lokace jim tedy vůbec nebyly cizí. Není tedy žádným překvapením, že i výběr štábu byl stejný jako u předchozího videoklipu – autory jsou tedy Martin Lípa a Adam Špalek. Hlavní role se výborně zhostila, jak Kamila Pavlíčková, tak Lukáš Krása a bylo až neuvěřitelné, jak jim role sedly. Zajímavostí je také to že, kapela zvládla natočit celý klip za jeden den.

 


Napište komentář