Kapela Kryštof přesouvá turné na podzim, večer s nimi ale můžete strávit na streamu

Kryštof - amfiteátr Poruba, 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Zdá se to jako věčnost, kdy jsme naposledy měli možnost zažít opravdový koncert. Již za několik týdnů plánovala jedna z nejznámějších tuzemských kapel odstartovat již jednou přesunuté divadelní JenomPísničkyTour. Vzhledem ke stávající situaci je ale nucena koncerty opět přeložit a místo toho zve své fanoušky na live stream z Ostravy.

Už v sobotu 13. března v šest hodin večer se Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof nastěhuje k fanouškům domů prostřednictvím obrazovek a přivede s sebou hned i exkluzivní hosty, mezi kterými nebude chybět moderátor Libor Bouček. Těšit se můžete nejen na netradiční akustický koncert, ale i povídání, ve kterém kapela odpoví na vaše otázky přímo z divadelní scény Domu kultury Ostrava.

Čtěte také: Ceny Anděl 2020: Nominacím vévodí Lenka Dusilová, Tata Bojs a Jaromír Nohavica

„Stále pro vás nemůžeme hrát naživo a užívat si jedinečné společné chvíle, které nám tak chybí,“ zdůrazňují členové kapely Kryštof. Live stream v tomto případě představuje takovou malou náplast na duši. A to nejen pro ty, kteří již mají zakoupené vstupenky. Lístky si stále můžete stále zakoupit na stream.krystof.net.


Napište komentář