Kapela Pískomil se vrací přichází se zbrusu novým albem

Pískomil se vrací | Zdroj: 4press

O chytlavé, ale ani o peprné songy není nouze na novém CD kapely Pískomil se vrací. Nemělo by uniknout všem nezbedným klukům a holkám, kteří mají rádi dovádivou muziku.

Album s originálním názvem Buďte první, komu se to líbí! obsahuje více než 34 minut rokenrolu určeného nejen dětem, ale i jejich rodičům, popřípadě těm, kteří se rozhodli zůstat dítětem. Pobaví a zkrátí dlouhou chvíli při jízdě autem, rozradostní při čekání u zubaře a roztancuje nejednoho malého nezbedu. Tematicky se holky a kluci můžou těšit na songy o pirátské holčičí sebrance, o velkém přiznání zpěvačky Kyti nebo o lajkování na Facebooku.

Deska je plná dechových nástrojů, díky čemuž je ještě svěžejší a zní víc rockověji a divočeji. A to není vše. Ti, kteří si koupí Buďte první, komu se to líbí!, mají šanci vyhrát koncert, třeba u nich doma. Stačí na obalu najít pět věcí, o kterých se na albu zpívá, a odpověď poslat na soutez@piskomilsevraci.cz.

Album už je dostupné nejen v běžné distribuční síti, ale také na iTunes. Nebo se můžete zastavit na Pískomilových koncertech a poslechnout si ho naživo. Kapela koncertuje napříč celou republikou, šňůru pak zakončí v listopadu v Praze.

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.