Soutěž o 5×2 vstupenky na festival Hrady CZ – Hradec nad Moravicí (ukončeno)

Hrady CZ | Zdroj: facebook.com

Hudební festival Hrady CZ odstartoval jubilejní letní tour 11. července na hradě Točník, dalšími zastávkami byly hrady Švihov, Kunětická hora, Rožmberk nad Vltavou a Veveří. Soutěžte s námi o 5×2 vstupenky na festival do Hradce nad Moravicí, který se odehraje 15. a 16. srpna.

Šestou zastávkou tuzemského festivalu Hrady CZ, který postupně putuje po osmi českých a moravských hradech, je opavský Hradec nad Moravicí. V pátek 15. srpna tu vystoupí kapely Portless, Visací zámek a Horkýže Slíže. Chybět nebude ani tradiční karneval v maskách s vyhlášením těch nejlepších. V sobotu bude program o poznání nabitější – Wanastowi Vjecy, Tomáš Klus, Vypsaná fiXa nebo Mandrage – to je jen zlomek interpretů, kteří se tu 16. srpna představí.

Soutěžte s nám o jednu z pěti dvojic vstupenek na šestou zastávku festivalu Hrady CZ – Hradec nad Moravicí, která se uskuteční 15. a 16. srpna, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo HRADY CZ – HRADEC. Soutěž o vstupenky probíhá od pondělí 11. do čtvrtka 14. srpna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Od kterého roku je zámek v Hradci nad Moravicí národní kulturní památkou?

a) 1992

b) 2002

c) 2012


Napište komentář