Když Korn coverují Britney Spears a Justina Biebera

Korn | Foto: youtube.com

Metalové covery známých hitů nejsou na internetu ničím neobvyklým. V nově vydaném videu si však některé popové skladby zkusili zazpívat přímo členové nu-metalových Korn a dopadlo to vskutku pozoruhodně.

Dvouminutové video s názvem Korn Screams Nice Things na svém kanálu zveřejnilo iHeartRadio a vedle moderátora v něm vystupují kytaristé James „Munky“ Shaffer a Brian „Head“ Welch. Ti pak ve stylu své kapely coverují například Oops!… I Did It Again od Britney Spears či Love Yourself od Justina Biebera. Dojde i na přeříkání některých anglických frází.

Jak to vypadá, na to už se podívejte sami. Rozhodně ale nečekejte žádné melodické popěvky, ačkoli totiž Korn na svém předposledním albu ukázali svou zálibu v experimentování, k něčemu takovému by se dvojice kytaristů s jedním z nejtvrdších zvuků v branži asi neodhodlala.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.