Sebastian se svými hity boduje na YouTube

Sebastian | Foto: archiv zpěváka

Zpěvák Sebastian rozhodně patří mezi nejtalentovanější současné objevy české hudební scény. Své o tom mimo jiné dokazuje nevídaná úspěšnost na serveru YouTube, kde nasbíral více než 23 milionů zhlédnutí a vystačil si přitom pouze se třemi videoklipy. 

Nejvíce úspěchů zatím sklidil vůbec první zpěvákův singl, kterým se stala píseň Toulavá a má už hodně přes šestnáct milionů zhlédnutí. Následující hit Záchranný bod si připsal více než čtyři miliony a pozadu nezůstal ani aktuální singl Až na to přijde, který se již přehoupl přes hranici dvou milionů zhlédnutí. Na české hudební scéně se podobnými čísly může pochlubit jen minimum interpretů.

Sebastian však své úspěchy sklízí i v rozhlasovém éteru, ve kterém se skladby Záchranný bod a Až na to přijde objevily těsně před vrcholem žebříčku Top 50 CZ.

Zpěvák momentálně pilně koncertuje a pracuje na svém prvním debutovém albu. Přesný termín jeho vydání zatím neprozradil, ale známá jsou jména většiny spolupracovníků. Produkce se chopil ODDAtmo Music a jeho kumpán Beef napsal několik textů.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.