Kensington vydají novou desku v listopadu. Nyní na ni lákají druhým singlem “What Lies Ahead”

Kensington, Colours of Ostrava 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Nizozemská rocková parta Kensington na sebe upozorňuje již druhým singlem z připravované desky Time, která se nahrávala v Kanadě a vyjde letos na podzim.

Od poslední studiové desky Control už uběhly 3 roky a Kensington ji stihli v Česku představit naživo jak v klubovém prostředí, tak loni na festivalu Colours of Ostrava, kde sklidili obrovský úspěch.

Rozhovor: Kensington: Snad to s vámi vydržíme až do sedmdesáti

První vlaštovka z připravovaného, již pátého, studiového alba přišla letos v květnu, a to se singlem Bats, s nímž kapela zároveň upozornila na nový zvuk Kensington. Před pár dny vyšla druhá novinka, skladba What Lies Ahead, kterou doprovází i videoklip s náhledem na kanadské prostředí studia, kde celá nová deska vznikla. Singl však odráží typický kytarový zvuk nizozemské kapely přesně tak, jak jej fanoušci milují. Se změnami zvuku to tedy nejspíš nebude tak horké, jak se předpokládalo.

Kapela zároveň na svém Instagramu zveřejnila informaci, že nové album Time vyjde 15. listopadu. Time je hlavně o reflexi. Tento proces vědomí je v textech nové desky hojně opakovaný,“ říká frontman Kensington, Eloi Youssef.

Video: Colours of Ostrava: Would You Rather s kapelou Kensington

Podle kytaristy Caspera Starrevelda bylo nahrávání v Kanadě velmi obohacující. „Time je nahrávka, na kterou jsme velmi hrdí. Cítíme, že jsme se posunuli o velký krok dál.“

5., 6. a 7. prosince letošního roku se Kensington opět vrátí do Ziggo Dome. Lístky jsou k dostání pouze na první show 5. prosince.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.