Koncert Alvvays se přesouvá do větších prostor

Alvvays | Zdroj: Fource Entertainment

Torontské kapele Alvvays prostory Café V lese nestačí, přesouvají se do většího. Kdo jim bude předskakovat?

Kanadská kapela Alvvays má nejblíže k žánru dream pop, ač nejsou úplně typickými zástupci – spíše než osmdesátá v hudbě uslyšíte šedesátá léta. Nová, v pořadí druhá deska Antisocialities skupině dodává dospělácký nadhled a magazín Paste ji právem zařadil mezi 50 nejlepších alb roku 2017. Ještě aby ne – vokály Molly Rankin a celková zasněnost a chytlavé melodie jsou takřka neodolatelné.

O Alvvays je v Praze viditelně větší zájem, než se předpokládalo, protože jim začalo být Café V lese poněkud malé a koncert se nakonec uskuteční ve větším Rock Café na Národní třídě. Už je i známo, kdo kapele předskočí. Bude to britská parta Spinning Coin, která zastává pravé nefalšované indie. Jejich debutová deska Permo je jen pár měsíců stará, už teď jsou však přirovnáváni ke kultovní skupině The Pastels.

Koncert Alvvays se tedy přesouvá z Café v lese do Rock Café, datum se však nemění, vstupenky na událost 4. března 2018 zůstavají v platnosti a kdo je ještě nemá, jsou za 390 Kč stále v prodeji na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.