Koncert Billyho Idola se přesouvá do velké Lucerny

Billy Idol | Zdroj: facebook.com

Za necelých čtrnáct dní zavítá do České republiky legenda Billy Idol. Koncert, původně plánovaný do Incheba Arény na holešovickém Výstavišti, se přesouvá do Velkého sálu Lucerny.

Rocková hvězda Billy Idol se může chlubit titulem globální superstar tří desítiletí. Interpret, jenž zamíchal punk do hlavních proudů pop a rock, stojí spolu se svým dvorním kytaristou Stevem Stevensem za nesmrtelnými hity jako Rebel Yell, White Wedding nebo Dancing With Myself. Nejen ty se rozhodl zahrát také českým fanouškům už 21. června. Ovšem koncert mění své původní působiště.

Namísto plánované holešovické Incheba Arény vystoupí tento punkrocker se svou stejnojmennou kapelou ve Velkém sále pražské Lucerny. Dobrou zprávou je, že již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i v novém místě konání. Horší zprávou je, že vzhledem k přesunu koncertu do prostor pražské Lucerny, jejíž kapacita je výrazně nižší, je v tuto chvíli k dispozici už jen omezený počet vstupenek. Zakoupit je můžete stále v sítích Ticketpro.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.