Krajčo chce založit politickou stranu. Láká na koncerty zdarma

Richard Krajčo | Zdroj: oficiální FB stránky Kryštof

Mohlo by se zdát, že do politiky už se hrne opravdu každý. Jak ale vidno z facebookových stránek kapely Kryštof, Richard Krajčo má vše dobře spočítané.

V týdnu se objevily zprávy, že Richard Krajčo míří do politiky. Leckdo si mlčky poťukával na čelo i s občasným zakroucením hlavy v úžasu, kdo všechno chce v této zemi vládnout. On ale Krajčo zase tak moc do vlády nechce.

Prosím, berte s nadhledem. Stačí 1,5 % ve volbách a stát musí straně platit, pro ne od 5 %? Bobošíková skásla za 3 roky 42,5 mega, i Šlouf byl spokojený… Tak já založím stranu, pojďte nám dát 2 % ve volbách a já slibuju, že udělám každý rok halové turné se vstupen zdarma a k tomu každé léto festival zdarma. To je cool, ne? Ale ne že nás pošlete do sněmovny… Hihihi… Richard.“ Tak zní příspěvek ze stránek Kryštof na Facebooku.

Vyvstává ovšem otázka, jak moc se dokáží lidé udržet, aby Krajčo ve volbách nedostal procent moc a nemusel nakonec místo koncertování vysedávat ve sněmovně?


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...