Vinohraní ve Vinium obohatí i Tublatanka

Tublatanka | Zdroj: Facebook.com

Dne 30.8.2013 se ve Velkých Pavlovicích uskuteční “VINOHRANÍ VE VINIUM“ v rámci Velkopavlovického vinobraní, které proběhne od pátku 30.8. do neděle 1.9.2013. “VINOHRANÍ“ zahájí třídenní vinobraní svým jedinečným hudebním programem.

Ten již ve 13:30 načne brněnská poetická kytarovka Tibet, která se těší čím dál větší oblibě. Dále vystoupí populární Fleret, který svým energickým folk-rockem oslaví 30. výročí a jistě navnadí na další hudební pokračování VINOHRANÍ. Těmi budou tributní Legendy se vrací, jenž svým nezaměnitelným podáním přehrají hity  mimo jiné od Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple či Queen. Česká hard-rocková legenda Katapult má po mnoha koncertních letech stále co ukázat a hudební program uzavře legendární rocková kapela Tublatanka. Ta zahraje své největší hity jako “Pravda víťazí“ či “Láska drž ma nad hladinou“ ve speciálním dvouhodinovém setu na oslavu k 30. výročí kapely.

První ročník jednodenního festivalu se koná v areálu Vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice a návštěvníci tak budou moci ochutnat nejenom vynikající víno VINIUM, ale také první burčák roku 2013! Samozřejmě bude k dispozici také veškeré občerstvení, pivo Radegast, limo a spousta dobrého jídla. V areálu vznikne řada nadstřešených velkokapacitních hospůdek. Návštěvníci VINOHRANÍ budou mít zdarma možnost stanování v okolí Vinia.

Připraven je také doprovodný program se spoustou soutěží o řadu viných cen! Přijeďte a spojte tyto již tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor VINIUM a historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou 50% pro všechny návštěvníky VINOHRANÍ.

Ti si také budou moci zakoupit víno z široké nabídky ve vinotéce VINIUM se slevou 25%.V pátek 30.8.2013 ve Velkých Pavlovicích mají fanoušci dobrého vína, muziky a jídla o zábavu postaráno!


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...