Carl Cox pochválil DJ Lucca

Carl Cox a DJ Lucca |

Letos v létě si naše nejznámější česká DJka Lucca zopakovala hraní na Coxově noci v klubu Space na Ibize.

Nedávno vyšel velký rozhovor s Carlem Coxem v  DMC World Magazine, ve kterém Carl mluvil o svém působení v rozhlasovém éteru, Ibize a dalších tématech, a při hodnocení uplynulé sezóny jmenoval Moniku Kruse, Ferhata Albayraka a právě Luccu jako nové hvězdy, které ve Spaceu velmi upoutaly.

Pokud by vás zajímalo, co je u Lucky nového, tak věřte, že mnoho. Aktuálně pracuje na svém druhém albu a šušká se, že si přizvala ke spolupráci zajímavé hosty. Také bude mít svou novou rezidentní noc MECCA STAR Techno Burleque ve znovu otevřené Mecce. A aby toho nebylo málo, vydala vlastní aplikaci – App pro Iphone a také Android. Přehrajete si v ní Lucčiny DJ mixy, videa, ihned zjistíte, kde hraje a nebo co napsala na Twitteru či Facebooku.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...