Kwoon přivezou do dvou českých měst trochu Francie

Kwoon zahrají ve dvou městech v ČR, Foto: Facebook.com |

Předposlední říjnový víkend roku 2013 navštíví vzácní hosté z Francie naši republiku. Nejde však o žádné delegáty, nýbrž o kapelu Kwoon.

Chapeau Rouge v Praze přivítá Kwoon 21. října, o den později se můžou těšit z postrockové hudby v Olomouci v klubu Jazz Tibet.

Kwoon se dali dohromady roku 2006 a nyní jsou považováni za jedny z největších objevů postrockové scény. Jejich debut Tales and Dreams přineslo kapele srovnání s Sigur Ros, Explosions in the Sky nebo Godspeed You! Black Emperor. Do povědomí fanoušků se dostali hlavně až díky klipu k singlu I Lived On The Moon.

V rámci letošního turné Kwoon představí i nově vznikající album. Jako předskokany do Prahy i Olomouce si skupina vybrala tuzemské alternativně rockové Flash the Readies.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...