Label Dreamville oslavuje nové přírůstky albem Revenge of The Dreamers III

zleva: J.Cole, Bas | Zdroj: facebook.com

Již od ledna hip-hopová komunita nedočkavě vyhlíží vydání nového společně vydřeného alba od labelu Dreamville a nyní si fanoušci mohou konečně oddechnout. Ti nejvíc zvědaví navíc můžou již od úterý sledovat dokument o tvorbě desky nesoucí název REVENGE.

J. Cole je miláček několika generací posluchačů hip hopu, protože se nachází v jeho pravém středu. Od roku 2007 se spolu se svým manažerem Ibrahimem Hamadem obklopují mladými umělci s potenciálem a pod labelem Dreamville Records dělají radost světu. Nyní vychází třetí edice kompilační desky Revenge of The Dreamers III, která oficiálně vítá členy, co přibyli od vydání edice druhé, a to rappera J.I.D a dvojici Earthgang.

Čtěte také: Rapper Aminé v deseti číslech

Zbylými členy labelu jsou samozřejmě rappeři J. Cole, Bas, Cozz Lute, domácí DJ Omen a R&B zpěvačka Ari Lennox. 30-minutový dokument režírovaný Davidem Petersem zaznamenává 10 dní lednových studiových sessions v Atlantě, během kterých se měli šanci všichni umělci sejít mezi jinými povinnostmi a dát desku dohromady. Na nahrávce se krom všech členů Dreamville podíleli i například T.I., DJ Khaled, Rick Ross, Ludacris, a Wale.

Měl jsem takový nápad. Pojďme se někam zavřít a pozvat pár cizích producentů a umělců, aby s námi vytvořili vibe a tohle dobrý album,” osvětluje Cole svůj kreativní proces v dokumentu REVENGE. Mezi osmnácti tracky Revenge of the Dreamers III nalezneme čtyři singly vydané již dříve tento rok – LamboTruckCosta RicaDown BadGot Me, buďte si však jisti, že kvalita alba u nich zdaleka nekončí.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.