Rock for People 2019 ve znamení In Flames, Nova Twins nebo Bad Omens

Nova Twins - Rock for People 2019 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Rock for People pokračuje. Druhý festivalový den se nesl ve znamení švédského melodického death metalu s kapelou In Flames, punkových Nova Twins nebo rock-metalových Bad Omens. Neopomněli jsme ani na domácí scénu, a to například na Meme, Circus Brothers, Horrible Creatures nebo Cocaine Party. Více ve fotoreportu.

Jubilejní pětadvacátý ročník festivalu Rock for People v plné parádě pokračuje. Po Bring Me The Horizon, Flogging Molly nebo You Me At Six, kteří vystoupili na hlavních pódiích ve čtvrtek, se v pátek navázalo například metalovou smrští s In Flames.

Čtěte také: První den Rock for People: Bring Me The Horizon s působivou scénou, ale nenaplněnými očekáváními

Náš objektiv ale také zaostřil na vystoupení extravagantního ženského dua Nova Twins nebo show alt rockových Bad Omens, kteří jsou přirovnáváni k headlinerům Bring Me The Horizon. Co se týče české scény, jednoznačně nejvíc zazářili opavští Cocaine Party, kteří v rámci letošního Rock for People odehráli výjimečný set – před nedávnem totiž kapela ukončila činnost.

Fotoreport: Zahájení Rock for People 2019 s Vypsanou fiXou, Flogging Molly nebo Idles

Neminuli jsme ani vystoupení hrozivých Horrible Creatures, Circus Brothers, 1st Choice nebo dua Meme, které je složeno ze členů kapely Mandrage.

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář