Lake Malawi a Peter Aristone připravují první společný koncert

Lake Malawi | Foto: Karolína Kruchňová, MonsterMusic

Peter Aristone a Albert Černý se znají už pár let. Vždy si vzájemně fandili a mají podobný hudební vkus. Jejich první společný koncert proběhne už v říjnu v kulturním centru Zahrada v Praze.

„Jednoho dne nás proto napadlo, že by bylo skvělé někdy spolu vyrazit na turné. Zatím jsme naplánovali náš úplně první společný koncert, který odehrajeme 11. října. Moc se těším!“ vypráví zpěvák a skladatel Peter Aristone.

Čtěte také: Leoš Mareš pokřtil novou desku Lake Malawi

„Peterovy desky mají krásný zvuk, světový mix i produkci. Má dobrou angličtinu a zkušenosti z koncertů v zahraničí. Těším se, jak bude znít s kapelou živě,” doplňuje zpěvák Albert Černý.

Během společného koncertu Peter Aristone zahraje písničky ze svých předchozích tří alb, včetně takových oblíbených hitů jako například Fire Inside, Gold nebo Eye of a Needle. Lake Malawi zahrají skladby napříč celou svou tvorbou včetně písniček z debutového alba, které vyšlo na podzim minulého roku a obsahuje singly jako například Paris nebo Surrounded by Light.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.