VIDEO: 20 Minutes v novém klipu Remember Me mísí 60. léta a současnost

20 Minutes | Zdroj: facebook.com

Kapela, jejíž jádro tvoří výjimečně dvě frontmanky, pokřtila nový videoklip k singlu Remember Me. Skladbu produkovalo duo známé jako Republic of Two – Mikoláš Růžička a Jiří Burian.

Dvojčata Simona a Denisa Katzer mají na svém kontě dvě EP, novinkovou skladbou pak navazují na pilotní singl kapely s názvem I Don’t Mind.

„Video jsme natáčely s klukama z Factory Family. Vymyslely jsme si dost náročný scénář, a to klip tvořený ze dvou časových linií – 60. let a současnosti. Ačkoliv byla píseň původně psaná jako song o přátelství, které si navždy budeme pamatovat, klip jsme točili jako love story, kde se loučí dva páry, které navzdory rozdílným časovým období prožívají totéž. Klip pojednává o lásce, na kterou nezapomenete ani po několika desítkách let a i když už tu dávno není, pořád si na ni s úsměvem vzpomenete. Je to ten typ vztahu, který se nemění. Bláznivý, intenzivní a často krátký. Zažívaly ho naše babičky a my nejsme jiné. Na konci klipu na diváky čeká malé překvapení v podobě neočekávaného zvratu,“ říká Denisa Katzer.

„Na písni jsme spolupracovaly mj. s Jirkou Burianem (aka Kapitán Demo) a společně jsme si dali za cíl udělat chytlavý kytarový singl ve stylu kapel z 90. let. Jestli se záměr vydařil můžete posoudit sami,“ dodává s úsměvem Simona.

Singl Remember Me má být předzvěstí nového EP, které kapela chystá na příští rok.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.