White Lies brzy představí novou desku naživo v Praze

White Lies | Zdroj: D Smack U

Britští White Lies oznámili datum vydání nového alba Five. Současně zveřejnili taky detaily o připravovaném turné, na němž se zastaví v pražském klubu Roxy.

Five bude deskou, na kterém toto trio ze západního Londýna oplývá znovunabytou energií a sebejistotou.

„Tohle je pro White Lies jakýsi milník. Vychází po deseti letech naší existence – během nich jsme rozšířili náš hudební záběr a hranice. Nové album je začátkem nové a vzrušující kapitoly,“ prozradila kapela.

Skládání i nahrávání desky probíhalo na obou stranách Atlantiku, včetně práce v Los Angeles se starým známým Edem Bullerem – producentem dvou alb v diskografii White Lies – jejich úspěšného debutu To Lose My Life a třetí desky Big TV. Na novince dále spolupracovali zvukový inženýr James Brown (Arctic Monkeys, Foo Fighters) a slavný producent Flood, který si na ní zahrál v několika skladbách i na syntezátory a klávesy.

Z nového alba dnes kapela zveřejnila taky sedmiminutový singl Time To Give.

Deska Five vyjde 2. února 2019 a v návaznosti na ni proběhne taky turné, na němž se White Lies zastaví 7. března 2019 v pražském klubu Roxy.

Vstupenky v ceně 690 Kč + poplatky sítě budou k dostání od 21. září v síti GoOut a Ticketmaster. V den konání koncertu se budou prodávat na místě za 790 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.