Lenny zveřejnila nový singl Enemy a oznámila turné

Lenny | Foto: Jan Pelikán

Písnička Enemy od české veleúspěšné zpěvačky Lenny byla vypuštěna do světa a začíná bojovat nejen u nás, ale i v Itálii a Německu. Mezi novinky dále patří i to, že v prosinci Lenny poprvé vystoupí v pražském Foru Karlín. Zazpívá a zahraje tam v rámci svého menšího turné.

Výjimečná česká hudebnice navnazuje novou písničkou na chystané druhé album. Píseň pojmenovaná Enemy včera premiérovala na našem i zahraničním trhu a představuje autorčin pohled na dnešní hudební průmysl. Se skladbou přišel rovnou i pro zpěvačku neobyčejný, výpravný klip.

Věřím, že zrovna Enemy je typ písně, za kterou si každý lehce dosadí svůj vlastní příběh. Já sama vnímám její význam jako výpověď o zbytečném soupeření v hudební branži, o egu a celkově o mém pocitu, že je zpravidla v entertainmentu větší poptávka po prototypu bezchybné hvězdy nežli autentického člověka,“ vysvětluje Lenny.

Čtěte také: Lenny: Cítím se teď dobře, jako ženská, co už má rozum

Enemy vznikla za spolupráce s hudebním producentem Ondřejem Fiedlerem, který stojí i za zpěvaččiným veleúspěšným debutovým albem Hearts včetně nejznámějšího hitu Hell.o.

Začínám si myslet, že mám štěstí na natáčení v extrémních podmínkách,“ vzpomíná vesele Lenny a přidává: „Finální scény klipu byly točeny venku v největších únorových mrazech. Na druhou stranu mám šťastnou ruku na výběr týmu kolem sebe. Je to poprvé, co jsem natáčela s kombinovaným týmem: Česko x Litva x Německo a všichni byli úžasní za všech okolností.“

Spolu s novým singlem Lenny oznámila i malé české turné, které plánuje na přelom podzimu a zimy. Poprvé si zahraje ve Foru Karlín a lístky už jsou v prodeji, tak neváhejte a kupujte v síti TicketPortal.

Lenny TOUR 2018

24. listopadu – Hradec Králové, Denoche
27. listopadu –  Ostrava, Brick House
28. listopadu – Brno, Sono Centrum
01. prosince – Praha, Forum Karlín


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.