Lil Uzi Vert oznámil, že končí s hudební kariérou

Lil Uzi Vert | Zdroj: rap-up.com

Lil Uzi Vert měl vydávat nové album, místo toho napsal na Instagram o svém konci na hudební scéně. Spekuluje se ale o tom, že jde pouze o promyšlené promo jeho nové desky.

Americký rapper napsal před pár hodinami na Instagramu: „Děkuju všem, kteří mě podporovali, ale s muzikou končím.” K tomu smazal z instagramového účtu všechny své fotky související s hudbou a pokračoval slovy, že chce být “normální” a zase se chce probudit v roce 2013.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Proč je rap novodobým rockem

Oznámení je šokující i proto, že byla v blízké době očekávána nová deska Eternal Atake. Právě ta je důvodem, proč se objevují spekulace, že Lil Uzi Vert chce jen potrápit fanoušky, než studiovku vydá. Rapper, který se proslavil zejména hitem XO Tour Llif3, navíc přesně před rokem napsal na Twitter: „Když jsem nešťastný, tak to znamená, že něco chystám.”

Čtěte také: Childish Gambino v animovaném klipu potkává Kanye Westa i Rihannu

Jestli jde o kampaň pro nadcházející desku, nebo má Lil Uzi Vert už skutečně dost hudební kariéry, bude asi chvíli záhadou. Z Eternal Atake jsou ovšem zatím venku jen singly Sauce It Up a New Patek.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz