Limp Bizkit letos vystoupí v Praze

Limp Bizkit, Aerodrome 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Jako by koncertních oznámení v posledních dnech nebylo dost. Po hvězdných Rage Against the Machine se o slovo hlásí i další velké jméno rap-metalové scény, a to Limp Bizkit, kteří se letos vrátí do České republiky.

Kapela se do České republiky vrátí dva roky po svém vystoupení na festivalu Aerodrome v Panenském Týnci. Tentokrát se představí v Praze, a to konkrétně ve Foru Karlín, kde se skupina v čele s kontroverzním zpěvákem Fredem Durstem představí 15. srpna letošního roku. Do tuzemska tak zavítají už po šesté.

Čtěte také: Do Prahy se vrátí Rage Against the Machine, vystoupí tu po 24 letech

Limp Bizkit, jejichž součástí jsou znovu i proslulí hudebníci Wes Borland a DJ Lethal, v Praze zahrají jak hity z legendárních alb Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water a Significant Other, tak i písně ze zatím poslední desky Gold Cobra, která vyšla v roce 2011. Zároveň Limp Bizkit pracují na novém počinu s názvem Stampede Of The Disco Elephants, pražský koncert by tak mohl být okořeněn i o zbrusu nový repertoár.

Vstupenky budou v prodeji v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal od pátku 14. února od 9 hodin ráno, případně o dva dny dříve pro členy Live Nation klubu. Jejich cena bude 1 690 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.