Linkin Park vydávají vzpomínkové album na Chestera Benningtona

Chester Bennington, Linkin Park - festival Aerodrome 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Od tragického úmrtí jednoho z nejvýraznějších frontmanů moderní hudby uběhlo už několik měsíců. I nadále se ale na Chestera Benningtona vzpomíná a nevzpomínají jen fanoušci, ale i Linkin Park samotní. Pro tuto příležitost vydávají vzpomínkové live album.

Linkin Park vydávají album One More Light Live, jako vzpomínkovou desku na Chestera Benningtona, který si sáhl na život 20. července 2017. Tedy jen pár týdnů poté, co s Linkin Park odehráli po několika letech koncert na pražském festivalu Aerodrome na letišti v Letňanech.

Pozůstalí kolegové se rozhodli vzdát mu čest za celou jeho tvrdě odvedenou práci nejen pro kapelu, ale i fanoušky a připravili tak live album, na němž se objevují záznamy z posledního světového turné Linkin Park. Celá deska se přitom skládá rovnou ze čtrnácti nejvlivnějších hitů, které jsou průřezem celou jejich hudební kariérou a nechybí ani písně z nejnovějšího alba One More Light.

One More Light Live
1. Talking to Myself
2. Burn it Down
3. Battle Symphony
4. New Divide
5. Invisible
6. Nobody Can Save Me
7. One More Light
8. Crawling
9. Leave Out All the Rest
10. Good Goodbye (ft. Stormzy)
11. What I’ve Done
12. In the End
13. Sharp Edges
14. Numb


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.