Lucie Bílá pokřtila svou Diamond Collection a vyráží na turné

Lucie Bílá | zdroj: facebook.com

Kolekci čítající 3 CD pokřtil kolega z branže Jiří Korn v pondělí 6. října v pražském Bontonlandu, kde má Lucie Bílá nově také svou vlastní expozici.

Ke třetí odpolední se sjeli pražští novináři na Václavské náměstí zaznamenat křest zatím největší vydávané sbírky první dámy české popmusic, mnohanásobné Slávice Lucie Bílé. Diamond Collection je směsicí toho nejlepšího ze zpěvaččina repertoáru, včetně tří absolutně nových písní (jenom Neposlušné tenisky zde nehledejte). Celkem se jedná o 60 písniček nejen sólových, ale také ve spolupráci s dalšími kolegy, mezi které patří Karel Gott, Věra Špinarová nebo České srdce. Chybět nesmí ani populární písničky z muzikálů, jako je Johanka z Arku, Krysař či Dracula. Jedná se tedy skutečně o diamant patřící do každé domácí sbírky, nemluvě o tom, že je i vzhledově krásně vyveden. Album lze zakoupit kromě fyzické návštěvy hudebnin také na internetových stránkách Lucie Bílé, a to za celkem 399 korun.

Kromě toho se Lucie vydává podruhé na podzimní Černobílé turné, které startuje již 15. října v pražské Tipsport Areně. Další zastávkou na trase jsou Pardubice, kde se bude pořizovat záznam pro vydání DVD. Pokračovat se pak bude do Ostravy, Košic a Bratislavy. Vstupenky je možno také zakoupit přímo na stránkách Lucie.

Pokud se tedy přeci jen vydáte osobně do prostor Bontonlandu, nepřehlédněte zbrusu novou expozici věnovanou přímo a jedině Lucce. K vidění jsou obdržené ceny, fotografie či nádherné šaty. V této části lze také zakoupit dárkové předměty, mezi nimiž se na přání Lucky nachází několik verzí čajů speciálně tematicky připravených k poslechu jednotlivých alb. Na dobrou věc přispějete také zakoupením samotnou Lucií ručně háčkovaných srdíček, neboť výtěžek je věnován na Konto bariéry. Celkově se zpěvačka dle svých slov naháčkovala už přibližně 1700 srdíček!

Půjdete-li okolo, navštivte tuto prodejnu; máte-li to daleko, určitě nevynechejte alespoň Lucčinu webovou stránku a dojděte na koncert!


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.