Marek Ztracený vyrazí na podzimní halovou část Restart Tour 2021

Marek Ztracený - Hradecký Letokruh, 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Sotva Marek Ztracený odehrál své letní turné Tour de Léto 2021, pomalu vyráží na další velké koncerty. Vystoupí hned ve čtyřech velkých městech napříč republikou.

Během letošního léta Marek Ztracený odehrál dvacítku koncertů pod širým nebem a tyto večery byly převážně vyprodané. Udělal tak radost 50 tisícům fanoušků a s rozdáváním dobré nálady během koncertů bude pokračovat i na podzim. Vyráží na halové turné, které se odehraje ve čtyřech českých městech.

Čtěte také: Michal Hrůza oslavil v Ledárnách Braník padesátiny

„Promysleli jsme to ze všech stran a úhlů a vyhodnotili, že když nám konečně vládní nařízení umožnila koncerty v O2 areně, Brně, Ostravě a Pardubicích uskutečnit i za cenu menších kompromisů, půjdeme do toho a uděláme všechno pro to, abyste dostali skvělý zážitek. Je to vlastně pokus o malý zázrak a bereme to jako obrovskou výzvu. Že i v téhle době to jde. Že i v téhle době se mohou lidé bavit a na chvíli hodit starosti za hlavu,” oznámil Ztracený prostřednictvím svých sociálních sítí a pokračuje: „Od začátku pandemie jsme se řídili vládními nařízeními. Respektovali jsme, když bylo živé hraní zakázáno, a čekali, až někdo mávne a řekne ‚hrajte’. A to se teď stalo! Oni mávli a my půšťáme,” dodává s úsměvem Ztracený.

Sami na sebe si tak upíchli šibeniční termín, kdy musí postavil halovou show za krátké tři týdny, ale slibují, že se mají lidé na co těšit.

Restart Tour 2021

08. září – Brno (DRFG arena)
15. a 16. září – Praha (O2 arena)
25. září – Pardubice (Enteria arena)
02. října – Ostrava (Ostravar aréna)

Vstupenky, které byly prodány na původní termíny, jsou i nadále v platnosti na tyto akce. Nové vstupenky lze koupit v omezeném počtu na webu TicketPortal. Koncerty v Brně a v Pardubicích jsou ale již vyprodány.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.